ÜRETİM VE KALİTE POLİTİKASI

Üretim ve Kalite politikamız; sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız yüksek teknoloji, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kaliteyle, sürdürülebilir bir şekilde ve gıda güvenliğine tam uyarak sevkiyatlarımızı gerçekleştirmektir.

Sahip olduğumuz üretim ve kalite politikası sonucu kuruluşumuz ISO 9001, ISO 22000 Kalite Yönetim Sistemleri ile Helal Güvence Sistemi belgelerine sahip olmuş ve sahip olduğu belgelerin gerekliliklerini sürdürmeyi bir politika olarak kabul etmiştir.

Faaliyetlerimizi sürdürürken doğayı ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak yüksek önceliklerimizdendir.
Teknolojiye ve çalışanlarımıza yatırım yaparak sahip olduğumuz değerleri yükseltmek ve ülke ekonomimiz adına yeni değerler üretmek ana politikalarımızdan biridir.

Ürünlerimizi sadece üretim esnasında ya da fabrikalarımızda kontrol etmekle yetinmeyip piyasadayken de kontrol etmeyi sürdürerek tam bir gıda güvenliği sistemi oluşturmak ve satış sonrası teknik desteklerimizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak politikalarımızdandır.

GÜNLÜK
1892 TON
BUĞDAY KIRMA

52000 TON
BUĞDAY DEPOLAMA